X Konkursu Piosenki i Poezji Regionalnej „Warmiński Wróbelek”

wrobelek-01

W Węgoju już 10 raz odbył się konkurs rozpowszechniający wśród dzieci i młodzieży znajomość regionalnego folkloru.

ZAPRASZAMY DO GALERII

Warmińskie piosenki i wiersze – to repertuar X Konkursu Piosenki i Poezji Regionalnej „Warmiński Wróbelek”, który przeprowadzono w Zespole Szkół w Węgoju 4 marca.

Wyniki X Konkursu Piosenki i Poezji Regionalnej „Warmiński Wróbelek” w Węgoju 4.03.2017r.

Konkurs piosenki
Kategoria najmłodsza, dz. 5–6 letnie
I m-sce Amelia Heichel z przedszkola „Jacek i Agatka” w Biskupcu,
II m-sce Natalia Dymkowska i Jakub Chyczewski z przedszkola „Piątka” w Biskupcu,
III m-sce Lena Bartlewska z przedszkola w Bradynkach

Kategoria młodsza, kl. I-III
I m-sce Lena Siekierska, Magdalena Balcer, Arkadiusz Żabiński z Zespołu Szkół w Węgoju,
II m-sce Amelia Gaj, Alicja Królicka i Klaudia Juchniewicz z Niepublicznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Biskupcu
III m-sce Zuzanna Barcz, Amelia Wieczorek,  Weronika Sęk z Niepublicznego Zespołu Szkół i Placówek w Wipsowie

Kategoria starsza, kl. IV-VI
I m-sce Natalia Heichel z SP 3 w Biskupcu
II m-sce Maciej Stryjewski z Niepublicznego Zespołu Szkół i Placówek w Ramsowie,
III m-sce Natalia Żabińska z Zespolu Szkół w Węgoju.

Kategoria najstarsza, kl. I-III gimnazjum
I m-sce Aleksandra Kozikowska, Zofia Chodup i Katarzyna Majewska ze Zespołu Szkół w Węgoju
II m-sce Paulina Romańska i Magdalena Wiszniewska z Niepublicznego Gimnazjum w Lamkowie
III m-sce Magdalena Sypniewska, Marika Kaczyńska i Stanisław Mężykowski z Zespołu Szkół w Kobułtach

Konkurs poezji
Kategoria najmłodsza, dz. 5–6 letnie
I m-sce Amelia Zarzeka z Niepublicznego Przedszkola w Bredynkach,
II m-sce Mateusz Romanowski z przedszkola „Jacek i Agatka” w Biskupcu,
III m-sce Ksawey Szcześniak z przedszkola „Bajka”

Kategoria młodsza, kl. I-III
I m-sce Lena Siekierska z Zespołu Szkół w Węgoju,
II m-sce Marytna Chodubska z Niepublicznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Biskupcu, oraz Lidia Banaszek z Niepublicznej Szkoły w Bredynkach,
III m-sce Zuzanna Bejnar z Zespołu Szkół w Węgoju,

Kategoria starsza, kl. IV-VI
I m-sce Magdalena Kmieć z SP 3 w Biskupcu,
II m-sce Wiktor Mierzejek z Niepublicznej Szkoły w Bredynkach,
IIIm-sce Agata Szewczak z Zespołu Szkół w Węgoju.

Kategoria najstarsza, kl. I-III gimnazjum
I m-sce Krzysztof Szkaradziński z Zespołu Szkół w Węgoju,
II m-sce Aleksandra Deptuła z Szkół w Węgoju,
III m-sce Dominik Zastawny z Publicznego Specjalnego Katolickiego Ośrodka Edukacyjno- Wychowawczego w Kruzach.